10 000 zł z budżetu Miasta Płońsk na realizację zadania "Młodzi na podium - rozwój sportowy dzieci i młodzieży poprzez uprawianie dwuboju olimpijskiego"
Dziś w Urzędzie Miejskim burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oraz przedstawiciel i trener KSS Sparta Płońsk Dawid Przybyszewski podpisali umowę na realizację zadania "Młodzi na podium - rozwój sportowy dzieci i młodzieży poprzez uprawianie dwuboju olimpijskiego".
Dotacja została przyznana w ramach tzw. "pożytku publicznego".

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!