Szlachetna paczka
Urząd Miejski po raz kolejny włączył się w akcję "Szlachetna Paczka". 12 paczek przygotowanych dzięki wsparciu pracowników ratusza i radnych Rady Miejskiej trafi do pani Grażyny i jej syna.
Pani Grażyna ma 74 lata. Mieszka z 38-letnim synem. Ze względu na zły stan zdrowia mamy, pan Paweł pracuje tylko dorywczo. Wysokie koszty leczenia, niskie dochody i zaciągnięty na leczenie kredyt, stawiają rodzinę w trudnej sytuacji.
W paczkach przygotowanych przez pracowników Urzędu Miejskiego znalazły się artykuły spożywcze i chemiczne. Zakupiono również opał.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!