Życzenia Wielkanocne od dzieci z SP nr 1 w Płońsku
W środę 13 kwietnia płoński ratusz odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku. Uczniowie w imieniu własnym oraz Dyrekcji i Pracowników Szkoły, złożyli życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!