Komunikat dotyczący funkcjonowania Urzędu Miejskiego
Uprzejmie informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa i w trosce o bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników, Urząd Miejski w Płońsku będzie czynny w poniedziałki od godz. 8 do 16, a nie jak do tej pory - do 18.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!