Wyniki egzaminów ósmoklasisty
Serdecznie GRATULUJEMY!
- wszystkim 8 klasistom ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewcza w Płońsku, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku i Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Płońsku, a także nauczycielom, którzy w tym niełatwym czasie pandemii, zdalnego nauczania i ogólnego lockdownu, przygotowywali ich do tego egzaminu. Gratulujemy również rodzicom, którzy w tym samym czasie wspierali zarówno swoje dzieci, jak i monitorowali ich postępy w nauce.
Drodzy uczniowie - to są bardzo dobre wyniki.
Brawo!
Życzymy Wam sukcesów na dalszych etapach edukacji.
Bezpiecznych wakacji.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!