Płońsk w budowie
Trwają intensywne prace w budynku byłego dworca PKP. To właśnie tu powstanie muzeum ziemi płońskiej. Zdemontowano stare pokrycie dachowe z blachy. Teraz prowadzone są prace przy więźbie dachowe. W budynku wieży ciśnień, w której będzie planetarium i obserwatorium astronomiczne, wykonano ściany drugiego piętra dobudowywanej wieży, czyli właśnie obserwatorium.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!