Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Płońsk w budowie

Ocena 0/5
Trwają intensywne prace w budynku byłego dworca PKP. To właśnie tu powstanie muzeum ziemi płońskiej. Zdemontowano stare pokrycie dachowe z blachy. Teraz prowadzone są prace przy więźbie dachowe. W budynku wieży ciśnień, w której będzie planetarium i obserwatorium astronomiczne, wykonano ściany drugiego piętra dobudowywanej wieży, czyli właśnie obserwatorium.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności