Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Komunikat

Ocena 0/5
Szanowni mieszkańcy Płońska
Dziękujemy za Państwa sugestie i uwagi, również te krytyczne, dotyczące funkcjonowania oświetlenia ulicznego w Płońsku. Informujemy, że oświetlenie uliczne będzie włączane pół godziny po zachodzie słońca wyłączane pół godziny przed wschodem. W godz. 23:30-4:30 oświetlenie uliczne nie będzie funkcjonowało. Z uwagi na wzrost cen energii elektrycznej jesteśmy zmuszeni wyłączyć oświetlenie terenów zieleni i ulic niezabudowanych. Zmiany funkcjonowania oświetlenia wiążą się z koniecznością przestawienia zegarów w około 80 szafkach oświetleniowych przez operatorów. Z tego powodu proces zmiany działania oświetlenia może potrwać kilka dni.
Za utrudnienia przepraszamy!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności