Dzisiaj jest Dzień Bez Samochodu. Aby Wam to ułatwić drodzy Płońszczanie płońska komunikacja miejska kursuje dzisiaj za darmo!Jedź autobusem!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!