Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Świętowanie Niepodległej  

Ocena 0/5

105 rowerów na 105-lecie Niepodległej. Zgodnie z zapowiedzią świętowanie rozpoczęliśmy rajdem rowerowym.    Peleton uczniów ze wszystkich płońskich szkól podstawowych wystartował z parkingu Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Zanim rowerzyści ruszyli kolarską rozgrzewkę przeprowadził mistrz Polski i zwycięzca Tour de Pologne Cezary Zamana. Rowerzyści z Burmistrzem Miasta Płońsk Andrzejem Pietrasikiem i   Bogdanem Lewandowskim Komendantem Straży Miejskiej w Płońsku na czele przejechali ścieżką rowerową wzdłuż rzeki Płonki do obwodnicy zachodniej i do pomnika Ofiar Zbrodni na Piaskach. Tam symbolicznie złożyli kwiaty i zapalili znicze. Po powrocie uczestnicy rajdu odwiedzili cmentarz i mogiłę Poległych w Bitwie Warszawskiej 1920 r.

Zapraszamy do fotorelacji: Świętowanie Niepodległej  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności