Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Uwaga - dotyczy oświetlenia ulicznego

Ocena 0/5

Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik podjął decyzję o zmianie działania oświetlenia. Oświetlenie będzie funkcjonowało całą noc w całym mieście. Lampy będą zapalały się 25 minut po zachodzie słońca i gasły
25 minut przed wschodem. Oświetlone zostaną wszystkie ulice, parki, skwery i ścieżki rowerowe.
O powodach decyzji wypowiada się do:
Radio Płońsk 93,6 FM - http://surl.li/ntcef

Płońsk w Sieci - http://surl.li/ntcdq

WAŻNE! - Miasto Płońsk kończy w grudniu finansowanie wartej 3 200 000, 00 zł inwestycji polegającej na modernizacji lamp na oszczędne ledowe, która zredukowała koszty oświetlenia. Firma Energa Oświetlenie wprowadzi nowy system funkcjonowania oświetlenia pomiędzy 7 a 11 grudnia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności