Informujemy, że w dniach 29-30 kwietnia kasa Urzędu Miejskiego będzie czynna w godzinach 8-12. W czwartek, 2 maja kasa będzie nieczynna.Wpłat można dokonywać w placówkach bankowych.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!