Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Komunikat dotyczący funkcjonowania Urzędu Miejskiego

Ocena 0/5

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Powyższe zmiany wynikają z § 12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku
z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku
z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz. U. poz. 875).

Wobec powyższego zarządzam bezwzględny nakaz noszenia maseczek przez pracowników Urzędu oraz interesantów obsługiwanych w Urzędzie. Nakazuję zachowanie odstępu od obsługiwanego interesanta od stanowiska pracy minimum 2 m. W przypadku braku takiej możliwości interesantów należy obsługiwać na korytarzach lub w innych pokojach właściwych komórek organizacyjnych.

Przejście do Urzędu Stanu Cywilnego, Straży Miejskiej i Referatu Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej od strony holu głównego budynku Urzędu jest nadal zamknięte. Interesanci w sprawach Urzędu Stanu Cywilnego, Straży Miejskiej i Referatu Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej wchodzą do Urzędu jedynie przez wejście od strony ul. Popiełuszki.

Andrzej Bogucki
Sekretarz Miasta

Mieczysław Radomski
Kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności