Uwaga! Od 1 czerwca Urząd Miejski będzie czynny w każdy poniedziałek w godzinach od 8.00 do 18.00.
29 - 05 - 2020 Komunikat dotyczący funkcjonowania Urzędu Miejskiego Ocena 0/5 Uwaga! Od 1 czerwca Urząd Miejski będzie czynny w każdy poniedziałek w godzinach od 8.00 do 18.00.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!