Przedszkolaki z wizytą w płońskim ratuszu
Dziś Urząd Miejski w Płońsku odwiedziły dzieci z Przedszkola Przyjaciół Kubusia Puchatka w Płońsku, które zaprosiły na uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.
Spotkanie przebiegło w bardzo serdecznej i radosnej atmosferze, pełnej uśmiechów oraz dziecięcej energii. Dziękujemy za miłą wizytę i wyjątkowe zaproszenie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!