6-lecie Klubu Senior+ w Płońsku
KlubSenior+ w Płońsku ma już 6 lat. Dziś w siedzibie klubu przy ul. Płockiej 19 odbyło się spotkanie jubileuszowe. Nie zabrakło okolicznościowego tortu, muzyki i poezji. Burmistrza Miasto Płońsk Andrzeja Pietrasika reprezentowała zastępca - Teresa Kozera.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!