Logo Urzędu Miasta w Płońsku

70-lecie Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie

Ocena 0/5

28 października 2022r., przedstawiciele Płońska, na czele z burmistrzem Andrzej Pietrasik i dyrektorem Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku Waldemarem Kunickim wzięli udział w jubileuszu 70-lecia Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Placówka od lat współpracuje z Płońskiem, organizując spotkania z polskimi olimpijczykami, realizując programy poświęcone zdrowemu stylowi życia i przygotowując wystawy. Dyrekcja Muzeum otrzymała od burmistrza medale z okazji 30-lecia samorządu terytorialnego.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności