Uwaga !
Na terenie miasta pojawiły się ulotki informujące o zbiórce m.in. popsutego sprzętu AGD, RTV, złomu i odzieży. Informujemy, że niniejsza akcja nie jest w żaden sposób związana z systemem odbioru odpadów, za który odpowiada Miasto Płońsk.
Zgodnie z zawartą umową usługę odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie miasta Płońsk świadczy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o. o.
W ramach zawartej umowy spółka odbiera sprzed posesji meble, sprzęt AGD, RTV oraz inne odpady wielkogabarytowe.
Odpady wielkogabarytowe odbierane są dwa razy w roku zgodnie z harmonogramem.
Poza tymi terminami każdy mieszkaniec ma możliwość przekazania segregowanych odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Żołnierzy Wyklętych.
Odpady są przyjmowane bez dodatkowej opłaty.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!