Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Uwaga !

Ocena 0/5

Na terenie miasta pojawiły się ulotki informujące o zbiórce m.in. popsutego sprzętu AGD, RTV, złomu i odzieży. Informujemy, że niniejsza akcja nie jest w żaden sposób związana z systemem odbioru odpadów, za który odpowiada Miasto Płońsk.

Zgodnie z zawartą umową usługę odbioru i zagospodarowania odpadów na terenie miasta Płońsk świadczy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o. o.

W ramach zawartej umowy spółka odbiera sprzed posesji meble, sprzęt AGD, RTV oraz inne odpady wielkogabarytowe.

Odpady wielkogabarytowe odbierane są dwa razy w roku zgodnie z harmonogramem.

Poza tymi terminami każdy mieszkaniec ma możliwość przekazania segregowanych odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Żołnierzy Wyklętych.

Odpady są przyjmowane bez dodatkowej opłaty.

 


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności