Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
1 marca 2021 r. na dziedzińcu kościoła parafii św. Michała Archanioła odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".
W imieniu burmistrza Płońska Andrzeja Pietrasika pod tablicą upamiętniającą mieszkańców powiatu poległych w walce o niepodległą Polskę kwiaty złożyła jego zastępca Teresa Kozera.
Święto "Żołnierzy Wyklętych" zostało ustanowione przez Sejm w 2011 r.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!