Ankieta dotycząca zadowolenia z obsługi klienta w Urzędzie Miejskim w Płońsku
SZANOWNI KLIENCI
W dniach 05.08.2022r. – 22.08.2022r. w Urzędzie Miejskim w Płońsku prowadzimy ankietowe badanie zadowolenia klienta. Jego celem jest poznanie Państwa opinii na temat obsługi w Urzędzie Miejskim w Płońsku. Informacje uzyskane od Państwa odnośnie spełnienia wymagań przez urząd są bardzo cenne. Wyniki badania posłużą do podniesienia jakości świadczonych usług i stałego doskonalenia poziomu obsługi w naszym urzędzie.
Ankieta jest anonimowa.
Formularze ankiet są dostępne u pracowników Urzędu Miejskiego w Płońsku oraz obok skrzynki na ankiety na parterze budynku w Kancelarii Urzędu.
Z up. Burmistrza
Główny Specjalista ds. Systemu Zarządzania
Jakością i Archiwum Zakładowego
/-/
Iwona Kmieć

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!