Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Apel burmistrza

Ocena 0/5
Drodzy Mieszkańcy Płońska,

apeluję, aby w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa nie korzystać z placów zabaw, siłowni zewnętrznych, boisk i innych obiektów plenerowych.

Głęboko wierzę, że potraktują Państwo ten apel z powagą i zastosują się do zaleceń. Musimy pamiętać, że priorytetem w walce z epidemią jest ograniczenie do minimum kontaktów z innymi osobami.

Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o zdrowie!

Andrzej Pietrasik
Burmistrz Miasta Płońska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności