Apel do mieszkańców ws. oświetlenia ulicznego
W ostatnim czasie na terenie Miasta Płońsk miały miejsce zdarzenia, w których oświetlenie uliczne było załączone w dzień, a wyłączone w nocy. Jak się okazało, były to działania spowodowane wtargnięciem nieuprawnionych osób do stacji/szafek oświetleniowych i rozregulowaniem urządzeń sterujących oświetleniem ulicznym.
Informujemy, że takie działania są nielegalne!
Właściciel urządzeń, tj. Energa Oświetlenie zawiadomiła Policję o przestępczych działaniach osób trzecich w powyższym zakresie. W sprawie prowadzone są stosowne czynności operacyjne.
W PRZYPADKU NIEPRAWIDŁOWOŚCI ZWIĄZANYCH Z FUNKCJONOWANIEM OŚWIETLENIA PROSIMY O KONTAKT TEL. : 698-808-106, 602-555-246
Mimo tego, zwracam się do Państwa, abyście informowali Urząd Miejski, Straż Miejską lub Policję o podejrzanych osobach, które przebywają w obrębie szafek oświetleniowych czy tablic w niesprecyzowanych celach.
W przypadku zidentyfikowania osoby odpowiedzialnej za to działanie, grozić jej będzie odpowiedzialność karna i obciążeniowa na rzecz UM i spółki Energa Oświetlenie.
Andrzej Pietrasik
Burmistrz Miasta Płońska

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!