Apel z okazji Dnia Ziemi w SP Nr 2
W piątek 22 kwietnia pracownicy Referatu Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej wzięli udział w apelu w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku. Podczas apelu zostały przedstawione zasady segregacji opadów oraz funkcjonowanie systemu gospodarowania odpadami w naszym mieście. Apel z okazji dnia Ziemi przygotowany przez uczniów klas 5a i 7e poświęcony był tematyce ekologicznej.
Zwrócili uwagę na niewłaściwe zachowania ludzi, które negatywnie wpływają na środowisko. Promowali postawy proekologiczne przebrani za bohaterów z bajek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!