Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Apel z okazji Dnia Ziemi w SP Nr 2

Ocena 0/5
W piątek 22 kwietnia pracownicy Referatu Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej wzięli udział w apelu w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku. Podczas apelu zostały przedstawione zasady segregacji opadów oraz funkcjonowanie systemu gospodarowania odpadami w naszym mieście. Apel z okazji dnia Ziemi  przygotowany przez uczniów klas 5a i 7e poświęcony był tematyce ekologicznej.
Zwrócili uwagę na niewłaściwe zachowania ludzi, które negatywnie wpływają na środowisko. Promowali postawy proekologiczne przebrani za bohaterów z bajek.

Galeria zdjęć

Apel z okazji Dnia Ziemi w SP Nr 2 Apel z okazji Dnia Ziemi w SP Nr 2 Apel z okazji Dnia Ziemi w SP Nr 2 Apel z okazji Dnia Ziemi w SP Nr 2 Apel z okazji Dnia Ziemi w SP Nr 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności