Aplikacji moBILET do płatności mobilnych za korzystanie z płatnych miejsc postojowych w Płońsku
UWAGA dotyczy aplikacji moBILET do płatności mobilnych za korzystanie z płatnych miejsc postojowych w Płońsku. Od 20 lutego 2024 r. w Miasto Płońsk jest wdrożony i testowany system mobilnego poboru opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania oraz na Płatnych Niestrzeżonych Parkingach w Płońsku. Aplikacja nazywa się moBILET i można z niej korzystać we wszystkich parkometrach miejskich.
MoBILET to nowoczesna i wygodna alternatywa dla tradycyjnego systemu wnoszenia opłat, jakimi są płatności gotówkowe i kartą płatniczą. Daje to kierowcom możliwość zakupu biletu parkingowego z dowolnego miejsca w mieście przez całą dobę, bez konieczności szukania parkometru czy posiadania gotówki. Opłacając postój pojazdu kierowca rozlicza się za faktyczny czas parkowania, a dzięki funkcji przedłużenia postoju nie musi np. wychodzić ze sklepu, by dokupić kolejny bilet. Kierowca/użytkownik, z poziomu aplikacji może wybrać najwygodniejszą dla siebie formę płatności.
Aplikację należy pobrać ze „sklepu” dostępnego na naszym smartfonie. Rejestracja jest jednorazowa i bezpłatna i trwa około 3 minut. Wprowadzenie w Płońsku systemu moBILET nie wiąże się z opłatami za wdrożenie czy uruchomienie systemu. Jedyny koszt to prowizja liczona od rzeczywistej sprzedaży przez system, która wg zawartej umowy wynosi 4% brutto. Wciągu kilku najbliższych dni zostanie podpisana umowa, zgodnie z którą firma dostarczy specjalne naklejki dla kierowców, które należy nakleić w widocznym miejscu na szybie samochodu. Naklejka jest potrzebna do weryfikacji płatności za postój. Naklejki będzie można odbierać w ratuszu oraz Wydziale utrzymania miasta zlokalizowanym w budynku Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Zachęcamy do korzystania z tego komfortowego rozwiązania.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!