Ferie w mieście
Ferie Zimowe organizuje w tym tygodniu dla swoich uczniów również Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku. W programie nie zabraknie zajęć plastycznych, tanecznych, wyjść na basen i lodowisko, a w najbliższy czwartek czeka ich wycieczka do Skansenu w Sierpcu. Między obiadem a wyjściem na basen uczniów odwiedził Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik życząc bezpiecznych ferii i udanej wycieczki.
W ramach ferii w mieście uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku uczestniczyli dziś w żywej lekcji historii. W ciekawej lekcji na terenie Jednostki Strzeleckiej 1006 Płońsk z Marszałkiem Józefem Piłsudskim w tle, którą poprowadził Stanisław Świerczewski uczestniczył Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik. Spotkanie uświetniło ognisko, pieczone kiełbaski i gorąca herbata.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!