Bezpieczeństwo pieszych
Polska jest w czołówce Unii Europejskiej, jeśli chodzi o wypadki na przejściach dla pieszych. Co roku na pasach ginie w naszym kraju ponad 250 osób.
Straż Miejska w Płońsku oraz Policja rozpoczęły wspólną akcję służącą poprawie bezpieczeństwa pieszych. W sposób szczególny zwracano dziś uwagę na niezgodne z przepisami parkowanie na pasach lub zbyt blisko przejścia.
Podjęto kilkanaście interwencji, które zakończyły się pouczeniami, a w skrajnych sytuacjach postępowaniami mandatowymi.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!