Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Bezpieczeństwo pieszych

Ocena 0/5

Polska jest w czołówce Unii Europejskiej, jeśli chodzi o wypadki na przejściach dla pieszych. Co roku na pasach ginie w naszym kraju ponad 250 osób.

Straż Miejska w Płońsku oraz Policja rozpoczęły wspólną akcję służącą poprawie bezpieczeństwa pieszych. W sposób szczególny zwracano dziś uwagę na niezgodne z przepisami parkowanie na pasach lub zbyt blisko przejścia.

Podjęto kilkanaście interwencji, które zakończyły się pouczeniami, a w skrajnych sytuacjach postępowaniami mandatowymi.

Galeria zdjęć

Bezpieczeństwo pieszych Bezpieczeństwo pieszych
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności