Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Bezpieczne lato- bajkowo i kolorowo

Ocena 0/5

W niedzielę, 19 lipca na terenie Miejskiego Centrum Kultury oraz Miejskiego Centrum i Rekreacji w Płońsku odbył się piknik pn.: ,, Bezpieczne lato- bajkowo i kolorowo”.

Na dzieci i dorosłych czekało wiele atrakcji min. konkurencje sportowe, mega puzzle, zabawy z chustą, ogromne bańki, tańce, śpiewy i wiele innych atrakcji.

Na kolejne spotkanie zapraszamy w niedzielę 26 lipca.

 

(fot. MCK Płońsk)

Galeria zdjęć

Zabawy na pikniku Zabawy z animatorami animacje I Zastępca Burmistrza Teresa Kozera wraz z Marzeną Kunicką Dyrektorem Miejskiego Centrum Kultury Animacje z PTS Pan Burmistrz wraz z Marzeną Kunicką Dziewczynka jeździ konno Pan Burmistrz z dziećmi Animacje Animacje
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności