Bezpieczne lato- bajkowo i kolorowo
W niedzielę, 19 lipca na terenie Miejskiego Centrum Kultury oraz Miejskiego Centrum i Rekreacji w Płońsku odbył się piknik pn.: ,, Bezpieczne lato- bajkowo i kolorowo”.
Na dzieci i dorosłych czekało wiele atrakcji min. konkurencje sportowe, mega puzzle, zabawy z chustą, ogromne bańki, tańce, śpiewy i wiele innych atrakcji.
Na kolejne spotkanie zapraszamy w niedzielę 26 lipca.
(fot. MCK Płońsk)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!