Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik podpisał 3 umowy w ramach tzw. "pożytku publicznego"

Ocena 0/5

21 marca 2024 r. burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik podpisał 3 umowy w ramach tzw. "pożytku publicznego".
Płońska Akademia Futbolu otrzymała dotację w wysokości 200 000,00 zł na realizację 3 zadań publicznych:
- Prowadzenie zajęć sportowych z piłki nożnej 80 000,00 zł.
- Rywalizacja dzieci i młodzieży w rozgrywkach ligowych i turniejach piłki nożnej pt. „Uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym i ligach i turniejach” 70 000,00 zł.
- Upowszechnianie sportu wśród dorosłych mieszkańców miasta Płońska poprzez organizację treningów i udział w rozgrywkach w piłce nożnej 50 000,00 zł.
Z ramienia beneficjenta umowę podpisali Prezes Zarządu PAF Tomasz Rembecki oraz sekretarz PAF Szymek Pająk.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności