Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Burmistrz Miasto Płońsk bierze udział w XXII Forum Kapitału i Finansów w Katowicach.

Ocena 0/5

Dzisiaj Burmistrz Miasta Andrzej Pietrasik, na zaproszenie redaktora naczelnego magazynu "Wspólnota" Janusza Króla, uczestniczył w debacie "Energetyka - jasna czy ciemna strona miasta?". W czasie dyskusji burmistrz Płońska podzielił się z uczestnikami forum doświadczeniami naszego samorządu w obszarze odnawialnych źródeł energii, inwestycji w tym zakresie spółek miejskich, a także przedsięwzięć realizowanych przez prywatne przedsiębiorstwa. 

W panelu dyskusyjnym uczestniczyli również Izabela Bybel-Spalińska, Koordynator Rynku ds. Oświetlenia Ulicznego Perfand Led, Daniel Szymczak, Inspektor do spraw oświetlenia w Wydziale Techniczno – Inwestycyjnym Gminy Trzebnica, Piotr Grzymowicz, Dyrektor Generalny, Energa-Operator SA Oddział w Olsztynie, Andrzej Kolat, Dyrektor Departamentu Strategii i Polityki Przestrzennej, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oraz Piotr Krzystek, Prezydent, UM Szczecin.

Galeria zdjęć

XXII Forum Kapitału i Finansów w Katowicach XXII Forum Kapitału i Finansów w Katowicach XXII Forum Kapitału i Finansów w Katowicach
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności