Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik brał udział w jubileuszu 35-lecia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
W środę, 13 listopada Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik uczestniczył w jubileuszu 35-lecia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Z tej okazji wręczył podziękowania prezes NFOŚiGW Dorocie Zawadzkiej-Stępniak.
W swoim wystąpieniu burmistrz mówił o przełomowych w skali kraju i Europy inwestycjach, które Gmina Miasto Płońsk realizowała wspólnie z Funduszem - budowie 45-kilometrowej kanalizacji, która powstała w dwa lata, zamianie ciepłowni węglowej na elektrociepłownię i o budowie nowoczesnej instalacji służącej do segregacji odpadów, a także o wielu mniejszych, jak termomodernizacje czy budowa kanalizacji deszczowych.
Transmisję z konferencji można obejrzeć tutaj https://www.youtube.com/live/fULaRwsOpiQ?si=-rOhnw86fGH9xR2_

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!