Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Być jak Walery Jędrzejewicz

Ocena 0/5
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku najlepsza w płońskim, międzyszkolnym konkursie matematyczno-przyrodniczym pt. "Być jak Walery Jędrzejewicz". Konkurs jest cyklicznie organizowany przez płońskich nauczycieli z zespołu matematyczno-przyrodniczego. Do rywalizacji przystąpiły czteroosobowe drużyny ze wszystkich płońskich podstawówek.
Kolejne miejsca 
2 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku
4 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
Z ramienia ratusza w jury zasiadła Krystyna Marszał - Jankowska, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej.
Gratulujemy!

Galeria zdjęć

Grupa osób pozuje do zdjęcia uczestnicy konkursu siedzą w grupach przy stołach grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą a w tle jest telewizor grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupy osób siedzą przy stołach w sali gimnastycznej 7 osobowa komisja podczas konkursu siedzi przy stole grupy osób siedzą przy stołach w sali gimnastycznej Być jak Walery Jędrzejewicz wystawka 2 dziewczyny na tle wystawki Widownia podczas konkursu przemówienie kobiety podczas konkursu grupa osoób podczas konkursu w sali gimnastycznej przemówienie kobiety podczas konkursu przemówienie kobiety podczas konkursu grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupy osób siedzą przy stołach w sali gimnastycznej grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą grupa osób siedzi przy stole na którym jest globus oraz butelki z wodą 7 osobowa komisja podczas konkursu siedzi przy stole Grupowe zdjęcie podczas konkursu wręczenie nagród wręczenie nagród wręczenie nagród wręczenie nagród wręczenie nagród wręczenie nagród wręczenie nagród 3 dziewczyny trzymające w dłoniach dyplomy oraz statuetkę dwie dziewczyny oraz chłopak otrzymali nagrody wręczenie nagród
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności