Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Co robicie z choinkami po świętach?

Ocena 0/5

Czy wiecie, że można choinki oddać do ciepłowni PEC?

 

Jak to zrobić? Wystarczy, że zostawicie swoje choinki w pobliżu kontenerów na śmieci lub w trzech wyznaczonych punktach - przy ulicy Parkowej na Poświętnem, Toruńskiej lub w PSZOK. Pracownicy PGK zabiorą je do ciepłowni PEC, a stamtąd wrócą do nas w postaci ciepła w kaloryferach.

 

Zbiórka choinek rusza 15 stycznia!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności