„Czytanie z Babcią i Dziadkiem”
2 lutego 2023r., w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku, odbyło się spotkanie pod nazwą „Czytanie z Babcią i Dziadkiem”. Z tej okazji przedstawiciele Klubu Senior+ w Płońsku wcielili się w rolę lektorów i przeczytali bajki takie jak „Rzepka”, „Ptasie Radio” i wiele innych. Dzieci z dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem przysłuchiwali się historiom Juliana Tuwima. W spotkaniu wziął udział również Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik, Dyrektor SP2 Jarosław Chyliński oraz nauczyciele i wychowawcy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!