Delegacja Uniwersytetu w Białymstoku z wizytą w Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym w Płońsku
Nasze płońskie planetarium coraz piękniej lśni na astronomicznej mapie Polski. 22 sierpnia odwiedzili je goście z Uniwersytetu w Białymstoku, będący jednocześnie tamtejszymi przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i promocji Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Płońsku. W imieniu Burmistrza Andrzeja Pietrasika gości przywitała w naszym mieście jego Zastępca Teresa Kozera.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!