Delegacja z SP1 w urzędzie
7 listopada Ratusz odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego. Dzieci na ręce II Zastępcy Burmistrza – Lilianny Kraśniewskiej przekazały zaproszenie na uroczystą Akademię z okazji przyjęcia do społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych i klasy zerowej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!