Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego

Ocena 0/5
Miasto Płońsk wspiera inicjatywy sportowe.
Po raz kolejny już w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku, 15 października odbył się Jesienny Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez Parafialny Uczniowski Klub Sportowy działający przy Parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku.
Wydarzenie honorowym patronatem objął Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik .
Wszystkim uczestnikom życzymy świetnej, sportowej zabawy.

Galeria zdjęć

Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności