Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego
Miasto Płońsk wspiera inicjatywy sportowe.
Po raz kolejny już w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku, 15 października odbył się Jesienny Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez Parafialny Uczniowski Klub Sportowy działający przy Parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku.
Wydarzenie honorowym patronatem objął Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik .
Wszystkim uczestnikom życzymy świetnej, sportowej zabawy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!