Dzień Europy w naszym ratuszu
Jak funkcjonuje ratusz, co zyskał Płońsk, gdy Polska stała się częścią wielkiej europejskiej wspólnoty i jak są wykorzystywane środki unijne w naszym mieście... - dowiedziały się przedszkolaki z Przedszkola Nr 3 w Płońsku. O Europie i funduszach europejskich opowiadali pracownicy Wydziału Współpracy oraz Pozyskiwania Środków Finansowych w naszym ratuszu oraz burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.
Zapraszamy do fotorelacji: Dzień Europy w naszym ratuszu

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!