Dzień Kobiet 2023
Pamiętajmy o Kobietach nie tylko w czasie Ich Święta, ale również na co dzień. Dziś burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wręczał tulipany i składał życzenia mieszkankom Płońska spotkanym w miejskich autobusach, pracowniczkom spółki ZDiM oraz Urzędu Miejskiego.
Mieszkankom Płońska, tym najmłodszym i tym nieco starszym, życzymy dużo miłości, serdeczności i spełnienia marzeń.
Zdrowia i pomyślności z okazji Dnia Kobiet - drogie Seniorki! Życzenia z okazji dzisiejszego święta złożyli w KlubSenior+ w Płońsku burmistrz Andrzej Pietrasik oraz kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku - Łukasz Gołębiewski.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!