Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Dzień Pracownika Samorządowego

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego oraz Dnia Pracownika Samorządowego - wszystkim, którzy współtworzą samorząd i pracują dla dobra lokalnej społeczności - pracownikom Urzędu Miasta, jednostek organizacyjnych, radnym oraz naszym koleżankom i kolegom z innych gmin pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności, wytrwałości i satysfakcji w realizacji zadań samorządowych, aby Wasze wysiłki były zawsze zauważone i doceniane przez mieszkańców.

https://www.facebook.com/1583361768587346/videos/287295192444447/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności