Ferie w mieście czas START
Pierwszą grupę uczestników ferii w mieście ze Szkołą Podstawową Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku odwiedził dziś Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik życząc wszystkim dobrej i bezpiecznej zabawy.
W planach m. in. lodowisko, zajęcia plastyczne, gry i zabawy, a także wspólny posiłek

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!