Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków

Ocena 0/5

Jesteś posiadaczem nieruchomości  wyposażonym w źródło ciepła o mocy do 1 MW.
Masz nowy obowiązek ustawowy.
Powstaje Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków (CEEB)
Jaki to obowiązek
Obowiązek składania deklaracji dotyczących źródeł ciepła i źródeł spalania paliw w budynkach i lokalach mieszkalnych i niemieszkalnych.
Kto składa deklarację?
Właściciel lub użytkownik budynku mieszkalnego lub użytkowego, wyposażonego w źródła ciepła (piece grzewcze, pompy, paliwa gazowe itd.) o mocy nie większej niż 1 MW
Jakie są terminy?
- jeśli Twój budynek już istnieje – masz czas do 30 czerwca 2022 
- jeśli budynek dopiero powstaje lub jest remontowany – masz 14 dni od uruchomienia nowego źródła ciepła lub spalania paliw.
Jak złożyć deklarację?
Osobiście 
1. Wypełniamy druk dostępny w Referacie Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Płońsku, pok. 201 (II piętro)
2. Dostarczamy osobiście bądź drogą pocztową do Urzędu Miejskiego w Płońsku.
Elektronicznie
1. Wypełniamy druk dostępny tuta: https://plonsk.pl/.../centralna-ewidencja-emisyjnosci...
2. Deklarację można również wypełnić elektronicznie w CEEB korzystając w szczególności z profilu zaufanego (najszybsza forma załatwienia sprawy)
Więcej informacji i wzory deklaracji https://plonsk.pl/.../centralna-ewidencja-emisyjnosci...
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności