Fotorelacja "Koncertowe Lato na Płońskim Rynku" - Derecki z Zespołem
Za nami pierwszy koncert z wakacyjnego cyklu "Koncertowe Lato na Płońskim Rynku". W niedzielę 6 lipca zespół w składzie: Piotr Derecki, Dariusz Zarzycki, Maciej Kożuchowski, Bartłomiej Wiączek, Krzysztof Wojtas i Emil Wernicki stworzył niezapomnianą atmosferę, serwując solidną dawkę energii i doskonałej muzyki. Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!