Gość Radia Płońsk- Wiceburmistrz Teresa Kozera
Dziś o 10.30 gościem Radio Płońsk 93,6 FM będzie Teresa Kozera. W rozmowie z Januszem Popłonkowskim opowie o nowych zasadach, które w związku z epidemią będą obowiązywały w płońskich szkołach i przedszkolach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!