Gratulacje dla SP3 za zajęcie I miejsca w Międzynarodowym Turnieju Miast Bliźniaczych w węgierskim Tiszafüred
Młodzi piłkarze z klas 3. i 4. ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku 17 października otrzymali od Burmistrza Płońska Andrzeja Pietrasika oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Arkadiusza Barańskiego podziękowania i gratulacje za zajęcie I miejsca w Międzynarodowym Turnieju Miast Bliźniaczych w węgierskim Tiszafüred.
Zawodnicy zdominowali rozgrywki, pokonując swoich rówieśników z Serbii i Węgier.
Podziękowania trafiły do:
1) Cezarego Bartosiewicza / klasa 3 c
2) Kacpra Kraszewskiego / klasa 4a
3) Jana Piotrowskiego / klasa 4a
4) Antoniego Sadowskiego / klasa 4a
5) Lenę Ciborowską / klasa 4b
6) Juliana Fronczaka / klasa 4b
7) Ksawerego Krysiewicza / klasa 4b
Nikolę Ostrowską / klasa 4c
9) Aleksandra Sambora Radomskiego / klasa 4c
10) Kacpra Załęckiego / klasa 4c
oraz nauczycieli: Piotra Matczaka i Radosława Stańczaka.
Radni oraz burmistrz podziękowali również pani dyrektor – Teodozji Gorlewskiej za zaangażowanie i współpracę w organizacji wyjazdu na rozgrywki piłkarskie oraz panu Łukaszowi Sadowskiemu za wsparcie i opiekę nad uczniami podczas wyjazdu zagranicznego.
Gratulujemy ambitnej postawy sportowej oraz życzymy dalszych sukcesów i osiągnięć w dziedzinie sportu. Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły oraz Płońska w rozgrywkach międzynarodowych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!