Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Grupa dzieci z Ukrainy w plońskim Ratuszu

Ocena 0/5

Urząd Miejski odwiedziła grupa dzieci z Ukrainy, m.in. z Kijowa, Baranówki, Łucka, Tarnopola i Iwano-Frankiwska, które wypoczywają w ramach I turnusu w miejskim ośrodku w Goszczycach.
Łącznie z bezpłatnego wypoczynku skorzysta 90 dzieci z Ukrainy.

Dla uczestników kolonii przygotowano m.in. zajęcia sportowo-rekreacyjne, zajęcia plastyczne w MCK, spotkanie w Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Płońska, spacer po Płońsku wyjazd do Doliny Wkry w Pomiechówku i rajd rowerowy.

Pierwszy turnus potrwa do 17 września, drugi odbędzie się od 19 do 25 września.

Z wypoczynku zorganizowanego przez Gminę Miasto Płońsk korzystają dzieci, które straciły swoich ojców na wojnie.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/UrzadMiejskiPlonsk/posts/pfbid033nQqrB4wX2MTPTFXFPGsgdPz81n61jarLtnzP3gDFNdGkR3MiuCqWGe3ZRgqz1Yhl 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności