Grupa dzieci z Ukrainy w plońskim Ratuszu
Urząd Miejski odwiedziła grupa dzieci z Ukrainy, m.in. z Kijowa, Baranówki, Łucka, Tarnopola i Iwano-Frankiwska, które wypoczywają w ramach I turnusu w miejskim ośrodku w Goszczycach.
Łącznie z bezpłatnego wypoczynku skorzysta 90 dzieci z Ukrainy.
Dla uczestników kolonii przygotowano m.in. zajęcia sportowo-rekreacyjne, zajęcia plastyczne w MCK, spotkanie w Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Płońska, spacer po Płońsku wyjazd do Doliny Wkry w Pomiechówku i rajd rowerowy.
Pierwszy turnus potrwa do 17 września, drugi odbędzie się od 19 do 25 września.
Z wypoczynku zorganizowanego przez Gminę Miasto Płońsk korzystają dzieci, które straciły swoich ojców na wojnie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!