O godz. 11:11 uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku wraz z Burmistrzem Płońska Andrzejem Pietrasikiem i dyrektorem szkoły Jarosławem Chylińskim, uroczyście odśpiewali hymn dla Niepodległej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!