Logo Urzędu Miasta w Płońsku

II kolejka Ligii HM Trans

Ocena 0/5

Dziś w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji odbyła się II kolejka Ligii HM Trans.


W rywalizacji udział wzieło 10 drużyn: PAL - Rob, Drink Team, OSP Ojrzeń, Tynkpol, Dream Team Jednorożec, N. A. S. A, Orlęta Baboszewo, Jutrzenka Unieck, Mazovia Błomino oraz Auto - Hol.


Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Płońsk oraz Radna Miasta Marzanna Stasiak.


Galeria zdjęć

fotob-12451 fotob-12446 Kibice mecz mecz mecz fotob-12439 mecz fotob-12443 mecz mecz sędziowie i Burmistrz mecz mecz mecz
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności