Logo Urzędu Miasta w Płońsku

II sesję popularnonaukowa "Pożegnanie z księżniczką"

Ocena 0/5

Już jutro, 3 lutego br. zapraszamy na II sesję popularnonaukową "Pożegnanie z księżniczką", która rozpocznie się o godz. 15:00 w Miejskie Centrum Kultury w Płońsku. Wstęp wolny. W programie:
- wprowadzenie Marek Gierlach
- referaty:
prof. dr hab. Teresa Chynczewska-Hennel "Wolni z wolnymi. Równi z równymi. Ukraina w I Rzeczypospolitej. Mity i prawda"
prof. dr hab. Grzegorz Motyka "Spór o akcję Wisła 1947"
prof. dr hab. Mariusz Robert Drozdowski "Wojna w cieniu ideologii, czyli o kremlowskiej propagandzie historycznej"
- koncert w wykonaniu Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Płońsku

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności