III Edycja prestiżowego konkursu "Samorząd Promujący Zdrowie"
Trwa III edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Jednostek Samorządu Terytorialnego "Samorząd Promujący Zdrowie". Prowadzony jest kolejny nabór zgłoszeń Gmin, Powiatów i Województw z całej Polski, które decydują się powalczyć o Nagrodę, Laury i Statuetkę dla najlepszych z najlepszych! Spotkajmy się na Gali Finałowej Konkursu, która odbędzie się w Krakowie w grudniu 2022 r.
W konkursie "Samorząd Promujący Zdrowie" nagrodzone oraz wskazane opinii publicznej zostaną samorządy, w których podejmowane są efektywne, nowoczesne i skuteczne działania na rzecz rozwoju ochrony zdrowia, profilaktyki zdrowego stylu życia i promocji aktywności fizycznej.
Zapraszamy na stronę Konkursu:
Na zgłoszenia gmin, powiatów i samorządów wojewódzkich organizator czeka do 28 października 2022 roku.
W bardzo wielu polskich samorządach realizowane są inicjatywy, projekty i inwestycje, które przyczyniają się do rozwoju systemu ochrony zdrowia i umożliwiają mieszkańcom dostęp do nowoczesnych świadczeń. Samorządy często realizują również godne pochwały inicjatywy proekologiczne. Kilka przykładów:
- Powiat Żywiecki wybudował jeden z najnowocześniejszych szpitali w Polsce, w przyszłościowej formule partnerstwa publiczno-prywatnego,
- Powiat Turecki powołał pierwszego w Polsce samorządowego koordynatora ds. zdrowia psychicznego,
- Miasto Gdańsk realizuje w szkołach autorski, innowacyjny program "FitKlasa - aktywność dla zdrowia",
- Powiat Stalowowolski zakupił dla swojego szpitala światowej klasy sprzęt medyczny, który trafił na oddziały otolaryngologiczny, wewnętrzny oraz okulistyczny,
- Lubin zrewitalizował park wrocławski i uruchomił tam nowoczesne centrum edukacji przyrodniczej i ekologicznej,
- Powiat Szczycieński realizuje kompleksowy, nowatorski program wsparcia zdrowotnego dzieci i młodzieży "Szczytno bez wad postawy i otyłości",
- Częstochowa jako pierwsza w Polsce uruchomiła miejski program in vitro.
To tylko garść wybranych przykładów samorządowych przedsięwzięć w obszarze ochrony i promocji zdrowia oraz ekologii, które warto doceniać, i za które należy nagradzać! Konkurs służy wyróżnianiu i popularyzowaniu samorządów, które podejmują tego rodzaju inicjatywy.
Jeśli Państwa gmina, powiat lub województwo spełnia choćby jedno z poniższych kryteriów, zapraszamy do udziału w III edycji naszego Konkursu. Kryteria brane pod uwagę w Konkursie "Samorząd Promujący Zdrowie":
Zapraszamy do udziału w Konkursie, a w razie pytań do kontaktu z Organizatorem:
Quality Institute sp. z o.o. sp. k.
ul. Wolnego 4/200
40-857 Katowice
tel. /32/ 704 60 63 (w godz. 9.00-15.00)
tel. kom. 517 765 212
e-mail: konkurs@samorzad-zdrowie.pl

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!