Informacja dotycząca minizoo
Dwa kucyki Willie i Bajtek oraz dwie kózki są pod stałą opieką weterynarza, z którym Gmina Miasto Płońsk zawarła umowę. 16 maja br. były badane. Prosimy nie dokarmiać zwierząt. Jedzenie dla ludzi może im zaszkodzić. Informujemy, że teren minizoo jest monitorowany.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!