Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Integracja płońskiej „Jedynki” dzięki wielkim sercom darczyńców

Ocena 0/5

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku zorganizowała integracyjny wyjazd do płockiego ZOO.

W wycieczce brali udział uczniowie cudzoziemcy uczący się w naszej szkole (28 uczniów z Ukrainy), wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Płońsku oraz uczniowie klasy 6a.

W ogrodzie zoologicznym dzieci wzięły udział w zajęciach prowadzonych przez edukatorów ZOO. Obserwacja zachowań różnych zwierząt pochłonęła ich uwagę wywołując radość i uśmiech. Była okazją do wytchnienia od trudnej, niezrozumiałej dla wielu z nas, wojennej rzeczywistości. Wszyscy bawili się doskonale, a bariera językowa przestała istnieć w tym momencie. Pełni pozytywnych emocji i wrażeń wrócili na zajęcia szkolne.

Pomysłodawcą, organizatorem i fundatorem wycieczki była nauczycielka naszej szkoły i jednocześnie radna Rady Miejskiej w Płońsku - Marzanna Stasiak. Transport sfinansowała firma HM-TRANS."

Galeria zdjęć

Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo Wycieczka do zoo
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności